TEKNOFORM, Beylikdüzü’nde 2011 yılında TEKNOFORM BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. TİC. A.Ş. Olarak soğuk dövme yöntemi ile özel bağlantı parçalarını üreterek, üretiminin bir kısmını iç pazar ihtiyacını karşılamak, bir kısmını ise dünya pazarına satmak amacıyla kurulmuştur.

TEKNOFORM, Çorlu/Tekirdağ’da 2024 yılında 18.500 m2 kapalı, 1500m2 açık, toplam 20.000 m2 alan üzerine kurmuş olduğu yeni fabrika binasında üretime devam etmektedir. Teknolojik tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ederek kendi bünyesine aktarmak için büyük bir çalışma içerisinde bulunan TEKNOFORM; dinamik ve genç kadrosu ile soğuk dövme teknolojisi ile bağlantı elemanları üretiminde lider konuma gelme hususunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bağlantı elemanları sektörü içinde diğer tüm firmalar arasında teknolojik yenilik ve çalışmalarda yönlendirici olmak en büyük arzumuzdur. Üretimde daima en iyisini yaparak ve satış sonrası müşteri memnuniyetini de temel ilke edinen TEKNOFORM, üretimin her aşamasında ISO 9001 ve IATF 16949 Kalite Yönetim Sistemi temel prensiplerine bağlı kalmış ve üretimini yönlendirmiştir.
.

Birikimimiz ışığında gerek otomotiv ana sanayi gerekse yan sanayi ile senkronize bir biçimde hareket edebiliyoruz. Yeni projelerimizle AR-GE çalışmalarını destekliyor, hali hazırdaki ürünlerimiz içinse iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Bu anlamda uluslararası platformlarda ses getiren bir firma haline gelebilme kabiliyetine sahibiz.

Değerlerimiz

Çalışmalarımızı dürüst, şeffaf ve yasal şartlara uygun değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.
• Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.
• Başarılarımız, tüm çalışanlarımızın ortak eseridir. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini destekleriz.
• Firmamızın sürdürülebilir bir biçimde büyümesini sağlamak için verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü yükseltmeye önem gösteririz.
• Çevre ile uyumlu teknolojilere öncelik vererek yarınlarımıza temiz bir dünya bırakmak üzere çalışmalarımızı gerçekleştiririz.

Sorularınızı Cevaplayalım

Tanıtım Kataloğu

Firma tanıtım kataloğumuzu indirerek detaylı bilgi edinin.