Firmamız İstanbul Beylikdüzü’nde 4500m² kapalı, toplam 5500m² alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Konusunda ortalama 35 yıllık tecrübeye sahip 75 kişilik kadrosuyla son derece modern soğuk dövme ve yardımcı proses makineleri ve otomotiv ana sanayi gerekliliklerine uygun şekilde yapılandırılan kalite laboratuvarı ve üretilen parçaların boyutsal ve sertlik değerlerini %100 kontrol altına alabilecek donanımı bulunan firmamızın yeterlilikleri aşağıda tanımlandığı gibidir.

Yıllık 65 milyon adet 4.500 ton üretim kapasitesine sahip TEKNOFORM M5 mm’den M22 mm’ye kadar, min 5 mm’den maks 200 mm’ye kadar boylara sahip parçaları …8.8, 10.9 ve 12.9 kalite sınıflarında soğuk dövme yöntemi ile üretilebilmektedir.

TEKNOFORM, başta otomotiv ana ve yan sanayisi olmak üzere otomotiv yedek parça , makine üretimi, inşaat, beyaz eşya vb. sektörlerdeki ihtiyaçlara yönelik üretim faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Özel Soğuk Şekillendirilmiş Parçalar, Burçlar, Şapkalı Burçlar, Rot ve Z-Rot Aşıkları, Z-Rot Aşık Gövdeleri, Yüksek Kaliteli Bağlantı Elemanları (Altı Köşe Civata, Şapkalı Civata, İnbus Civatalar, Bijon Civataları ve Somunları, Tek Pullu Civatalar ve Çift Pullu Civatalar, Saplamalar, Özel Soğuk Dövülmüş Parçalar, vb.) ürün yelpazesinin bir kısmını oluşturmaktadır.