Hakkımızda

Firma Profili

Hakkımızda

Teknoform, soğuk dövme mühendisliği ve üretimi konusunda 25 yılı aşkın bilgi, birikim ve tecrübeye sahip uzman bir ekibin bir araya gelmesi ile 2011 yılında İstanbul Beylikdüzü'nde kurulmuştur..4500 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 5500 metrekarelik bir alanda kurulan fabrikamız, son teknoloji üretim hattı ve makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Firmamız Bağlantı Elemanları Sektöründe yüksek kalite, hızlı reaksiyon ve hızlı teslimat ile müşterilerimizin gözünde vazgeçilmez olmayı, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli gelişme ve büyümeyi, alanında uzman çalışanlarıyla en yeni ve en teknolojik makinalarla üretimi gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

ISO/TS 16949 belgesi ile kalite standartları açısından temelleri oldukça sağlam olan firmamız “Önce Kalite” prensibiyle yola çıkmıştır. Bu bağlamda sektörümüzde hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti açısından örnek teşkil eden öncü bir kuruluş olma idealini gerçekleştirme yolunda adımlar atıyoruz.

Birikimimiz ışığında gerek otomotiv ana sanayi gerekse yan sanayi ile senkronize bir biçimde hareket edebiliyoruz. Yeni projelerimizle AR-GE çalışmalarını destekliyor, hali hazırdaki ürünlerimiz içinse iyileştirme çalışmaları yapıyoruz. Bu anlamda uluslararası platformlarda ses getiren bir firma haline gelebilme kabiliyetine sahibiz.
Front Desk

Teknoform’la limitlerinizi aşın!

Değerlerimiz

image

• Çalışmalarımızı dürüst, şeffaf ve yasal şartlara uygun değerler doğrultusunda planlar ve uygularız.
• Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman önceliğimizdir.
• Başarılarımız, tüm çalışanlarımızın ortak eseridir. Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimini destekleriz.
• Firmamızın sürdürülebilir bir biçimde büyümesini sağlamak için verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü yükseltmeye önem gösteririz.
• Çevre ile uyumlu teknolojilere öncelik vererek yarınlarımıza temiz bir dünya bırakmak üzere çalışmalarımızı gerçekleştiririz.